Láďa Hruška

Láďa Hruška je bývalý reportér televize Prima, kterého následně přetáhla nejsledovanější televizní stanice v České Republice, kterou je televize Nova.

Ladislav Hruška už na televizi Prima působil velmi výrazně a stal se díky svému projevu zapamatovatelný u všech diváků. Mnozí ho milovali, ale našli se i tací, kterým jeho projev a mluva vadily. To však Láďovi Hruškovi nebránilo v tom, aby svou svéráznou výslovností oznamoval divákům novinky z česka a ze světa.

Do povědomí se Láďa Hruška dostal divákům jako potravinový inspektor. Navštěvoval obchodní řetězce a kontroloval kvalitu nabízených potravin. Mnohdy narazil na zboží v takovém stavu, že by to ani zvěř nejedla. Tato rubrika byla na základě stížností supermarketů a hypermarketů zrušena a Láďa Hruška se musel přeorientovat jiným směrem.

Láďa Hruška a jeho levné recepty

Láďa Hruška se našel v poznávání levné kuchyně. Začal poněkud kontroverzně s kuřecími kůžičkami za pár korun, z kterých připravoval různé pochutiny. To se však u veřejnosti a profesionálních kuchařů nesetkalo s úplně příznivým přijetím. I ti nejchudší odmítali fakt, že by měli něco podobného pojídat. Časem se tedy Láďa Hruška vypracoval a ve své kuchyni vařil a pekl i lépe vypadající levné recepty.

Láďa Hruška peče chleba

Domácí chleba od Ládi Hrušky se stal asi nejúspěšnějším receptem na tn.cz. Lidé do té doby nevěděli, jak levně a chutně si lze doma upéct pecen chleba. Zvolil tu jednodušíí variantu bez kvásku, kterou zvládne skutečně každý.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>